Вітаємо переможців Олімпіад, які набрали не менше ніж 90 % балів на II етапі!

Р Е З У Л Ь Т А Т И   О Л І М П І А Д

Б І О Л О Г І Я

Дата проведення - 24 квітня 2017 р.

Максимальна кількість балів - 100

ПІБ учасників Кількість набраних балів
Найдьонов Олексій Юрійович 70
Нитченко Микола Олександрович 55
Томашпольська Евеліна Владиславівна 95
Ходневич Дмитро Олександрович 75

 

І Н О З Е М Н А  М О В А

Дата проведення - 24 квітня 2017 р.

Максимальна кількість балів - 100

ПІБ учасників Кількість набраних балів
Габер Ірина Андріївна 68
Гузун Олександра Сергіївна 43
Дьоміна Катерина Юріївна 79
Коротенко Катерина Сергіївна 36
Летаєва Світлана Едуардівна 64
Островська Олександра Василівна 79
Покарініна Валерія Володимирівна 75
Сидорова Анна Юріївна 75

 

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Дата проведення - 25 квітня 2017 р.

Максимальна кількість балів - 100

 

 

ПІБ учасників

Кількість

набраних балів

1

Демир Дар`я Дмитрівна

53

2

Заболотна Ірина Олександрівна

38

3

Катуніна Вікторія Володимирівна

91

4

Кришталь Сергій Володимирович

91

5

Летаєва Світлана Едуардівна

46

6

Ольховський Іван Романович

38

7

Сидорова Анна  Юріївна

94

8

Сутік Ірина Cергiiвна

49

9

Шинкаренко Анна Володимирівна

64

 

 

 

МАТЕМАТИКА

Дата проведення - 26 квітня 2017 р.

Максимальна кількість балів - 100

ПІБ

Кількість набраних балів

1

Баклін Володимир Володимирович

85

2

Безлюбченко  Анастасія Валеріївна

80

3

Борець Станислав Олександрович

65

4

Гонітель Володимир Олександрович

100

5

Граматик Костянтин Анатолійович

70

6

Данюкін Валерій Васильович

75

7

Єлькін Віктор Олегович

70

8

Жечева Ганна Миколаївна

75

9

Карфідов Дмитро Костянтинович

75

10

Кириляк Віталій Сергійович

100

11

Коротенко Катерина Сергіївна

70

12

Крівцун Катерина Олексіївна

90

13

Мавров Максим Юрійович

90

14

Новицький Георгій Олександрович

75

15

Ольховський Іван Романович

100

16

Покарініна Валерія Володимирівна

95

17

Ромащук Юлія Сергіївна

80

18

Ротар Андрій Олегович

75

19

Санюк Андрій Володимирович

85

20

Станкевич Даніїл Олександрович

80

21

Стародумов Владислав Миколайович

85

22

Томашпольська Евеліна Владиславівна

100

23

Ходневич Дмитро Олександрович

100

24

Хоменко Ярослав Романович

65

25

Юровських Олександр Ігорович

80

26

Яковлева Даниїла Дмитрівна

45

 

 

ГЕОГРАФІЯ

Дата проведення - 27 квітня 2017 р.

Максимальна кількість балів - 100

ПІБ учасників Кількість набраних балів

Єргієв Владислав Олександрович

55

Яковлева Даниїла Дмитрівна

90


 

ХІМІЯ

Дата проведення - 27 квітня 2017 р.

Максимальна кількість балів - 100

 

 

ПІБ учасників

Кількість

набраних балів

1

 Буняков Артем Олександрович

94

2

Волкова Христина Олександрівна

90

3

Кириляк Віталій Сергійович

94

4

Крівцун Катерина Олексіївна

97

5

Лашина Вікторія Вікторівна

92

6

Найдьонов Олексій Юрійович

60

7

Никитина Єлизавета В’ячеславівна

40

8

Ольховський Іван Романович

90

9

Покарініна Валерія Володимирівна

92

10

Томашпольська Евеліна Владиславівна

97

11

Ходневич Дмитро Олександрович

99

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Дата проведення - 28 квітня 2017 р.

Максимальна кількість балів - 100

ПІБ

Кількість набраних балів

1

Антощук Олександра Вячеславівна

90

2

Баклін Володимир Володимирович

96

3

Безбородова Ксенія Василівна 

91

4

Бондаренко Ганна Дмитрівна

93

5

Буняков Артем Олександрович

95

6

Волкова Христина Олександрівна

95

7

Гонітель Володимир Олександрович

100

8

Гузун Олександра Сергіївна

92

9

Демир Дар'я Дмитрівна

98

10

Єрущенко Дар'я Віталіївна 

90

11

Заболотна Вікторія Олександрівна

91

12

Катуніна Вікторія Володимирівна 

91

13

Кириляк Віталій Сергійович

100

14

Князєва Ольга Ярославівна 

99

15

Корж Анастасія Вікторівна 

92

16

Коротенко Катерина Сергіївна

90

17

Коцюренко Олександр Володимирович

90

18

Кришталь Сергій Володимирович

91

19

Кузнєцова Марія Дмитрівна 

91

20

Лашина Вікторія Вікторівна 

96

21

Летаєва Світлана Едуардівна

95

22

Мартинова Анна Сергіївна

100

23

Найдьонов Олексій Юрійович

90

24

Никитина Єлизавета Вячеславівна 

95

25

Покарініна Валерія Володимирівна

93

26

Сушкова Вікторія Миколаївна

91

 
27

Сярова Наталія Юріївна

91
28

Томашпольска Евеліна Владиславівна 

100
29

Учава Ніколас Геннадійович 

91
30

Фортуна Богдан Петрович

92
31

Хлевна Анастасія Олегівна

98
32

Ходневич Дмитро Олександрович

95
33

Шаповаленко Катерина Сергіївна

92
34

Юровських Олександр Ігорович 

95
35

Яковлева Даниїла Дмитрівна 

96


Учасники, які набрали в II турі Олімпіад* не менше ніж 90% балів (виділені червоним кольором) , мають право на отримання додаткових балів до відповідного сертифіката ЗНО з одного предмета при розрахунку конкурсного бала в ОНАХТ.

Оргкомітет Олімпіад ОНАХТ вдячний всім, хто взяв участь в Олімпіадах!

Бажаємо успіхів, натхнення та всього найкращого!

--------------------    -----------------------    --------------------    -------------------    -----------------------

З повагою, оргкомітет Олімпіад ОНАХТ

Н а ш і  к о н т а к т и:

м. Одеса, вул. Канатна, 112

м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3 

тел.: (048) 712 - 40 - 88

тел.: (048) 722 - 80 - 99