Сертифікати ЗНО 2019

Код спеціальності

Спеціальності

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання (бюджет)

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання (небюждетні)

Мінімальна кількість балів

Факультет Економіки, бізнесу і контролю

051

 

1.Економіка

Освітні програми:

Економіка підприємства

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

-

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

051

Цифрова економіка

-

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Математика або Географія

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

071

2. Облік і оподаткування

Освітні програми:

Облік і аудит

Оцінка бізнесу і нерухомості

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Факультет Менеджменту, маркетингу і логістики

073

3. Менеджмент

Освітні програми:

Менеджмент

 

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Управління персоналом

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Математика

 

075

4. Маркетинг

Освітні програми:

Маркетинг

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Математика

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Реклама та зв'язки з громадськістю

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

 

075

Digital-маркетинг

-

Перший набір:

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

Другий набір:

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

076

5. Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

Освітні програми:

 Підприємництво у сфері виробництва, торгівлі та послуг

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

281

6. Публічне управління та адміністрування

Освітні програми:

Публічне управління та адміністрування

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Історія України

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

*Конкурсний бал повинен бути не менше 130

Факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу

181

7. Харчові технології

Освітні програми:

Технології ресторанного бізнесу

Ресторанні технології здорового харчування 

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Хімія або Біологія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

241

8. Готельно-ресторанна справа

Освітні програми:

Готельно-ресторанна справа

1. Українська мова та література

2. Іноземна мова

3. Географія або Математика

-

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Факультет Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчої бізнесу

181

9. Харчові технології

Освітні програми:

Технологічна експертиза та безпека харчової продукції

Технології зберігання, консервування та переробки м'яса

Технології риби та морепродуктів

Технології та управління молочним бізнесом

Технології олійно-жирових продуктів і косметики

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Хімія або Біологія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Математика або Іноземна мова

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

073

10. Менеджмент

Освітні програми:

Фінансово-економічна та продовольча безпека

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Математика

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

076

11. Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

Освітні програми:

Комерційна діяльність та товарознавство і експертиза в митній справі

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Іноземна мова або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

204

12. Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Освітні програми:

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

1. Українська мова та література

2. Біологія

3. Хімія або Математика

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Біологія або Географія

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Факультет Технології зерна і зернового бізнесу

181

13. Харчові технології

Освітні програми:

Технології зберігання і переробки зерна

Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Хімія або Біологія

-

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

181

Освітні програми:

Кормова біоінженерія

Технологія кондитерських виробництв

-

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Математика або Іноземна мова

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

076

14. Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

Освітні програми:

 Міжнародна торгівля

-

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Математика або Іноземна мова

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

076

Управління бізнесом

 

1. Українська мова та література

2. Математика

3.  Іноземна мова або географія

-

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

133

15. Галузеве машинобудування

Освітні програми:

IT конструювання та обслуговування обладнання (зернопереробної галузі )

 

-

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Математика

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

133

Обладнання переробних і харчових виробництв

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

-

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Факультет Технології вина та туристичного бізнесу

181

16. Харчові технології

Освітні програми:

Технології питної води та водний менеджмент

Технології продуктів бродіння і виноробства

Технології переробки фруктів та овочів в аграрному бізнесі

 

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Хімія або Біологія

1. Українська мова та література

2. Біологія

3. Історія України або Іноземна мова

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

162

17. Біотехнології та біоінженерія

Освітні програми:

Харчова біотехнологія

Біотехнології та біоінженерія

1. Українська мова та література

2. Біологія

3. Хімія або Математика

-

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

242

18. Туризм

Освітні програми:

Туризм

Міжнародний туризм

Гастрономічний  туризм

1. Українська мова та література

2. Іноземна мова

3. Географія або Математика

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Географія або Іноземна мова

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Факультет Комп'ютерних систем і автоматизації

151

 

 

 

 

 

 

19. Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Освітні програми:

Комп'ютерні системи та програмна інженерія в автоматизації

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Географія

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

 

Комп'ютерно-інтегровані робототехнічні системи

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

 

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Біологія

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

 

141

20.  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Освітні програми:

Електромеханічні системи з інтелектуальним керуванням

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Географія або Математика

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Факультет Нафти, газу та екології

141

 

 

 

 

21. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Освітні програми:

Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Географія або Математика

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

144

22. Теплоенергетика

Освітні програми:

Енергетичний інжиніринг та енергоаудит

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Географія або Фізика

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

185

23. Нафтогазова інженерія та технології

Освітні програми:

Нафтогазова інженерія та технології

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Хімія або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Математика

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

185

Технології переробки в нафтогазовому комплексі

-

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова або Математика

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

101

24. Екологія

Освітні програми:

Екологія

1. Українська мова та література

2. Біологія

3. Хімія або Географія

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Біологія або Географія

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

183

25. Технології захисту навколишнього середовища

Освітні програми:

Технології захисту навколишнього середовища

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Біологія

1. Українська мова та література

2. Біологія

3. Географія або Історія України

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Факультет Комп'ютерної інженерії, програмування і кібербезпеки

122

 

 

 

 

 

26. Комп'ютерні науки

Освітні програми:

Інформаційні системи та IT-комерція

Інформаційні управляючі системи та технології

 Інформаційні технології проектування

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Математика або Іноземна мова

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

123

27. Комп'ютерна інженерія

Освітні програми:

Розробка ігор та інтерактивних медіа у віртуальній реальності

Мережеві технології та інтернет речей

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Математика або Іноземна мова

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

142

 

 

28. Енергетичне машинобудування

Освітні програми:

Холодильні машини, установки і кондиціювання повітря

Кріогенна техніка і технології

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Історія України або Географія

 

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

Газотурбінні установки, компресорні станції та вакуумна техніка

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

 

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Хімія або Історія України

 

131

29. Прикладна механіка

Освітні програми:

Інженерна механіка

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Хімія або Історія України

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

133

30. Галузеве машинобудування

Освітні програми:

Машинобудування

 

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Фізика або Іноземна мова

 

-

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.

ІТ-конструювання обладнання

Енергетична безпека

 

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Історія України або Іноземна мова

133

Експлуатація обладнання готельного і ресторанного господарства

-

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Історія України або Іноземна мова

 

1. 100 б.

2. 100 б.

3. 100 б.