Одеська національна академія харчових технологій

Порядок проведення IІ туру Олімпіад для професійної орієнтації вступників 

 Ш а н о в н і   у ч а с н и к и   О л і м п і а д!   

Одеська національна академія харчових технологій

інформує учасників Олімпіад,  які пройшли до II етапу!

Ознайомитись з порядком проведення ІІ туру Всеукраїнських Олімпіад:

 

 

  

 

Шановні переможці І туру всеукраїнської олімпіади

Одеської національної академії харчових технологій!

 Організаційним комітетом, з урахуванням вимог до дистанційного проведення ІІ туру олімпіади, запропонованих Міністерством освіти і науки України, прийнято рішення проводити дистанційний тур олімпіади на платформі відеоконференцій ZOOM, який сьогодні набирає широкого розповсюдження у навчальних процесах, як у школах, так і закладах вищої освіти. Пропонуємо Вам здійснити реєстрацію на офіційному сайті відеоконференцій ZOOM. Рекомендовано пройти реєстрацію до 1 травня включно. Посилання на офіційну сторінку ZOOM та коротка інструкція прикріплена нижче. При виникненні проблем з реєстрацією або запитань обов’язково інформуйте нас.

Просимо усіх учасників після завершення реєстрації надіслати на електронну пошту: dok.onaft2018@gmail.com свої ідентифікатори учасника zoom та використовувати реальні ім’я та прізвище.

Посилання на інструкцію з реєстрації: http://www.rozklad.onaft.edu.ua/zoom.pdf

Усі зацікавлені можуть [file=339] скачати інструкцію [/file] для учасників другого туру Олімпіад.   

Щиро бажаємо Вам успіхів та перемоги у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади  Одеської національної академії харчових технологій!

 

 

--------------------    -----------------------    --------------------    -------------------    -----------------------

З повагою та побажаннями успіхів,

оргкомітет Олімпіад ОНАХТ


Н а ш і  к о н т а к т и:

м. Одеса, вул. Канатна, 112

м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3 

тел.: (048) 712 - 40 - 88

тел.: (048) 722 - 80 - 99

  • Примітки:
  • Олімпіади проводяться відповідно до  [file=188]Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу [/file] для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 р. № 1587, та [file=189]Положення про Всеукраїнські Олімпіади ОНАХТ.[/file]  та [file=337] Порядку проведення другого туру Всеукраїнських олімпіад ОНАХТ[/file] 
  • До участі в Олімпіадах допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіад.

 

 

URL этой статьи:
http://pk.onaft.edu.ua/Page_419.html