Пожалуйста, включите JavaScript! Как это сделать!

Факультет комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

Факультет комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту


Декан

Шестопалов Сергей Викторович
к.т.н., доцент

+380(48)720-91-10,

м.Одеса, вул.Дворянська 1/3, sshestopalov1984@gmail.com,Сайт факультета

За даними дослідження порталу HeadHunter Україна, протягом кількох років першість у рейтингу найбільш перспективних професій утримують IT-фахівці. Це загальносвітовий тренд, що випливає з розвитку технологій і зростання користувачів мережі Інтернет.

Хто такі IT-фахівці? Це системні адміністратори, програмісти, веб-дизайнери, баннермейкери, фахівці із захисту інформації, тестувальники, моделлери, розробники ігор і багато інших, які обслуговують комп'ютерний світ. Всі вони – при наявності належної кваліфікації та досвіду роботи – користуються величезним попитом на глобальному ринку праці. Одну з цих професій (або кілька) ви можете отримати, вступивши на навчання на факультет Комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту ОНАХТ.

Ну хто вчора знав про таких необхідних сьогодні фахівців, як Web-девелопери, контент-менеджери, розробники інтернет-магазинів, фахівці із захисту інформації, тестувальники програмного забезпечення, розробники мобільних додатків, 3D моделлери? Але ж їх підготовку вже передбачають навчальні плани на факультеті КІПтаК ОНАХТ.

https://www.onaft.edu.ua/images/fac/it/it_1.jpg jwplayer('video_b13636a7a1f32798bbd1ae6554ce1223').setup({ flashplayer: 'includes/flash/player.swf', //skin: 'includes/flash/modieus.zip', id: 'playerID', width: '480', });

Задати питання