Шановні переможці І туру всеукраїнської олімпіади

Одеської національної академії харчових технологій!

 Організаційним комітетом, з урахуванням вимог до дистанційного проведення ІІ туру олімпіади, запропонованих Міністерством освіти і науки України, прийнято рішення проводити дистанційний тур олімпіади на платформі відеоконференцій ZOOM, який сьогодні набирає широкого розповсюдження у навчальних процесах, як у школах, так і закладах вищої освіти. Пропонуємо Вам здійснити реєстрацію на офіційному сайті відеоконференцій ZOOM. Рекомендовано пройти реєстрацію до 1 травня включно. Посилання на офіційну сторінку ZOOM та коротка інструкція прикріплена нижче. При виникненні проблем з реєстрацією або запитань обов’язково інформуйте нас.

Просимо усіх учасників після завершення реєстрації надіслати на електронну пошту: dok.onaft2018@gmail.com свої ідентифікатори учасника zoom та використовувати реальні ім’я та прізвище.

Посилання на інструкцію з реєстрації: http://www.rozklad.onaft.edu.ua/zoom.pdf

Усі зацікавлені можуть скачати інструкцію  для учасників другого туру Олімпіад.   

Щиро бажаємо Вам успіхів та перемоги у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади  Одеської національної академії харчових технологій!

 

 

--------------------    -----------------------    --------------------    -------------------    -----------------------

З повагою та побажаннями успіхів,

оргкомітет Олімпіад ОНАХТ


Н а ш і  к о н т а к т и:

м. Одеса, вул. Канатна, 112

м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3 

тел.: (048) 712 - 40 - 88

тел.: (048) 722 - 80 - 99