Мотиваційний лист – це документ, що складається і подається вступником до ОНАХТ, у якому пояснюються причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну освітню програму/спеціальність. 

Мотиваційний лист – це ваш Шанс представити себе як вмотивовану, яскраву та дуже здібну особистість, готову вступити до Академії!

Зробіть свій лист яскравим особистим описом вашого унікального «Я», щоб показати, хто Ви є і чому  бажаєте вступити на навчання до Одеської Національної Академії Харчових Технологій.

   ОН-ЛАЙН СЕРВІС ПОДАЧІ Мотиваційного Листа   

 


  Рекомендації до оформлення  

Обсяг друкованого мотиваційного листа – не більше 1 сторінки формату А4.

Мотиваційний лист виконується в текстовому редакторі та зберігається як .pdf, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 12, міжрядковий інтервал –1,5, абзацний відступ – 1,25 см. Вирівнювання тексту – за шириною, поля − два сантиметри.

Обсяг мотиваційного листа у форматі відеозвернення: тривалість до 5 хвилин, формат відеозапису − .mp4.


   ПОРЯДОК ТА КРИТЕРІЇ  

оцінювання мотиваційних листів вступників до

Одеської національної академії харчових технологій

 Відкрити файл  


 

  Додаткова інформація 

1. Мотиваційний лист при вступі (Що таке мотиваційний лист і навіщо він потрібен? Як написати мотиваційний лист для вступу? Які вимоги ставляться до мотиваційних листів? Якою має бути структура мотиваційного листа? Чим врегульоване подання мотиваційних листів при вступі?): посилання

2. Як написати ефективний мотиваційний лист?: посилання

3. Приклади мотиваційних листів: посилання 

 

Н а ш і  к о н т а к т и:

м. Одеса, вул. Канатна, 112

м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3 

тел.: (048) 712 - 40 - 88

тел.: (048) 722 - 80 - 99